Bohatý závodní víkend

16.06.2015 08:40

Bohatý závodní víkend začal již v pátek 12.6. v podvečer Zámeckou 5. V běhu na dvě kola v zámecké zahradě v Holešově se na celkovém 4.místě umístil Martin Hečko. V sobotu 13.6. jsme bojovali na dvou frontách. Na Zlínské lesní hodinovce, patřící do seriálu Běhy Zlín jsme měli tři zástupce. Martin Hečko uběhl 15890m, čímž bral celkové 2.místo, svou kategorii vyhrál. Vašek Zbranek byl 16. v kat., celkově 30. za 13,4km. Bob Polanský dokázal uběhnout 11650m, 7. v kat.
Ve stejný den se v Horním Lidči konal již 13.ročník cyklistického závodu Vařákovy paseky, zařazeného do seriálu Valašskokarpatská cyklotour. Trať o délce 39km pro muže a 21km pro ženy zdolávali Tomáš Frýdl – 2.místo v kat. M1, Radim Pavlík – 10. v kat. M2, v kategorii M3 si vítězný double rozdělili Standa Javora a Zdeňa Zbranek. Závod žen ovládla Lucka Javorová a zvítězila v kat. Ž1.
V neděli ve Všemině se konal populární závod pro dědi a rodiče Cyklobrána do prázdnin. Tým vytvořili Míša Fajgar a Zdeňa Zbranek. Míša na odrážedle vyhrál a zajistil tak první řadu na startu pro Zdeňu. Po prvním kole ještě vedl, ale pak ho začali předhánět mnohem mladší tatínci. Nakonec brali 17.místo ze 110.