Rusavská 50ka + Slopenská 10

24.08.2016 22:00

Sobota 20.8. - Rusavská 50ka
Na tradičním závodě uprostřed Hostýnských vrchů Rusavské 50 jsme měli početné zastoupení. Tři na dlouhé trase a pět na krátké. Mira Janota poskytl solidní zázemí, ale v samotném závodě se mu moc dobře nejelo. Nakonec vybojoval celkové 16.místo. Dan Kögler si vedl dobře a za rovné dvě hodiny bral nepopulární čtvrté místo. Bob Polanský zajel svůj nejlepší čas 2:39. Na 35km trase zvítězil Michal Krejčí. Druhé místo vybojoval Martin Hečko (oba 1.v kat.). Staňa Javora ve své kategorii skončil smolně druhý. To Lucka Javorová si vítězství bezpečně pohlídala. Zdeňa Zbranek bohužel skončil těsně pod stupni vítězů.
Neděle 21.8. - Slopenská desítka
V neděli zorganizoval Bob běžeckou výpravu do Slopného ve složení Lucka, Martin, Dan a Bob. V deštivém počasí si nejprve zaběhl Dan juniorský závod na 2km, kde doběhl na třetím místě. Sice mu nebylo moc dobře, ale dal si ještě hlavní závod na 10km volnějším tempem, kde ve své kategorii skončil na druhém místě. Martinovi to moc neběželo a skončil celkově 11. Lucka brala druhé místo ve své kategorii a Bob zase dvanácté.